Kâğıthane eşya depolama hizmetini ev ve ofis eşyalarınız için alabilirsiniz. Tadilat ya da taşınma sürecinde eşyalarınızın beklemesi için firmamıza ait olan depolama alanlarımızı tercih edebilirsiniz. Depolama alanlarımız her türlü eşyayı rahatlıkla muhafaza edebilecek kapasiteye sahiptir. Depolama hizmeti ile yüksek kira ücretleri ödemeden eşyalarınızın muhafaza edilmesini sağlıyoruz.

Firmamızın eşya depolama alanlarını ihtiyaca göre haftalık aylık ya da yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Depolama hizmeti ile evlerde kullanılmayan eşyalar güvenli bir şekilde muhafaza edilir ve evinizde metrekareden tasarruf etmiş olursunuz. Eşya depolama hizmeti ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz, her zaman sorularınıza açığız.

Kâğıthane Eşya Depolama Nasıl Yapılır? 

Kâğıthane eşya depolama hizmeti talep eden müşterilerimizin eşyaları firmamızın nakliye ekipleri tarafından bulundukları yerden alınarak eşya depolama alanlarımıza götürülür. Depolanması gereken eşyaları için paketleme hizmeti talebinde de bulunabilirsiniz. Bu hizmetin talep edilmesi halinde ekiplerimiz depolama öncesinde eşyalarınızı tek tek ambalaj işleminden geçirir.

Depolama alanlarımızda tüm evinizin eşyalarını muhafaza edebileceğiniz gibi birkaç parça eşyanızın da muhafazasını sağlamanız mümkün. Örneğin çeyiz için alınan buzdolabı ya da çamaşır makinesi gibi eşyaları depolayabilirsiniz. Firmamız olarak sizlere en kaliteli eşya depolama hizmetini sunmak için çalışıyoruz. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle irtibat kurabilirsiniz.

Kâğıthane Eşya Depolama Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Kâğıthane eşya depolama fiyatları firmamızın gönderdiği ekspertizin incelemesinin ardından net olarak belirlenir. Firmamız olarak ekspertiz hizmetini ücretsiz bir şekilde sunuyoruz. Ekspertiz evinize ya da ofisinize gelerek eşyalarınızı inceler ve net bir depolama fiyatı belirler. Firmamızdan talep edeceğiniz hizmetler arasında sigortalı eşya depolama hizmeti de mevcuttur. Sigortalı eşya depolama ile eşyalar depolandığı süre boyunca firmamız tarafından güvence altına alınmış olur. Sigortalı eşya depolama hizmetini düşük bir tutar karşılığında talep edebilirsiniz.  Firmamız olarak piyasadaki en avantajlı fiyatlar ile sizlerle kaliteli ve güvenilir eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Bizden bilgi ve hizmet talebinde bulunmanız için firmamız sizlere bir telefon kadar yakın.

Kâğıthane Eşya Depolama Öncesinde Paketleme Hizmeti

Kâğıthane eşya depolama öncesinde firmamızdan eşya toplama ve paketleme hizmeti talep edebilirsiniz. Depolamak istediğiniz tüm eşyalarınız ekibimiz tarafından türüne ve boyutuna göre ayrılır ve paketleme işlemi buna göre yapılır. Kullanmış olduğumuz tüm ambalaj malzemeleri kaliteli ve dayanıklı malzemelerdir. Ayrıca eşya depolama alanlarımız son derece korunaklı ve güvenli alanlar olup eşyalarınızın güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi sağlanır.

Bu alanlar düzenli olarak temizlenir, havalandırılır ve bakımı yapılır. Eşya depolama fiyatları ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca firmamıza ait olan internet sitemizden daha önce yapmış olduğumuz eşya depolama uygulamalarını inceleyebilirsiniz.