Başakşehir eşya depolama ile bir süre kullanmayı düşünmediğiniz eşyalarınızın muhafaza edilmesi sağlanır. Kentsel dönüşüm ya da tadilat gibi süreçlerde eviniz eski haline dönene kadar eşyalarınız firmamızın depolama alanlarında bekleyebilir. Depolama alanlarımız 3+1 4+1 2+1 gibi her boyutta evin eşyasını muhafaza edebilecek kapasiteye sahiptir. Eşya depolama hizmeti yalnızca ev eşyaları için değil ofis ve büro eşyaları için de talep edilebilir. Firmamızın önceliği müşteri memnuniyeti ve güvenidir. Bu doğrultuda ekibimizle birlikte sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Eşya depolama hizmetimizden yararlanmak ve fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak firmamıza bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

Başakşehir Eşya Depolama Nasıl Yapılır? 

Başakşehir eşya depolama eşyaların korunaklı bir şekilde paketlenmesi ile başlar. Firmamızın eşya toplama ve paketleme hizmeti de mevcuttur. Talebiniz halinde ekiplerimiz depolama öncesinde eşyalarınızı toplar ve paketler. Eşya paketlemek için kullanmış olduğumuz tüm malzemeler kaliteli ve hijyenik ürünlerdir. Eşyalarınız bu malzemeler ile dışarıdan gelebilecek her türlü darbeye karşı korunaklı bir şekilde paket yapılır ve ardından nakliye araçlarına alınır.

Nakliye araçlarına özenli bir şekilde istiflenen eşyalar firmamızın depolama alanlarına götürülür. Temiz ve güvenli depolama alanlarına eşyalarınızı gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz. Dilerseniz eşya depolama alanlarımızı kendiniz de gelip görebilirsiniz. Depolama hizmetimiz ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için bize bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

Başakşehir Eşya Depolama Fiyatları Nedir? 

Başakşehir eşya depolama fiyatları depolanacak olan eşyanın depolama süresine ve miktarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Depolanması talep edilen eşyalar öncelikle ekspertiz tarafından incelenir ve buna göre net bir fiyat belirlenir. Firmamız ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak sunar. Firmamız olarak en avantajlı fiyatlar ile sizlere eşya depolama hizmeti sunuyoruz.

Eşya depolama alanlarımızı ihtiyacınıza göre haftalık aylık ya da yıllık bazda kiralamanız mümkün. Yıllık olarak depo kiralaması yapsn müşterilerimize özel indirimlerimiz mevcuttur. Eşya depolama hizmeti almak için firmamıza internet adresimizden ya da telefon numaralarımız ile ulaşabilirsiniz.

Başakşehir Sigortalı Ve Parça Eşya Depolama Hizmeti

Başakşehir eşya depolama hizmetini firmamızdan sigortalı olarak talep etmeniz mümkün. Sigortalı eşya depolama hizmetini firmamızdam düşük bir ücret karşılığında alabilirsiniz. Bu sayede tüm eşyalarınız depolanmış olduğu sürece sonuna kadar firmamız tarafından güvence altına alınır. Sunmuş olduğumuz bir diğer hizmet ise parça eşya depolama hizmetidir.

Bu hizmeti birkaç parça eşyanızın depolanması için alabilirsiniz. Bir koli bir beyaz eşya ya da dönemsel olarak kullanılan eşyalarınız için talep etmeniz mümkündür. Parça eşya depolama hizmeti oldukça ekonomiktir. Sunmuş olduğumuz tüm eşya depolama hizmetleri hakkında bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için firmamıza bir telefon ile ulaşabilirsiniz. Firmamıza ait olan internet sitesinde bize ulaşabileceğiniz irtibat numaralarımız mevcuttur.