Kadıköy eşya depolama, taşımacılık sektöründe olduğu kadar, depolamada da profesyonel firmaların başında gelir. Depolamada uzman olan işletmelerden hizmet alınması, eşyaların güvenle saklanması için önem taşır. Evlilik öncesinde pek çok kişi yaşam alanlarını belirlemeden beyaz eşya gibi bazı ev eşyalarını alırlar. Yaşam alanlarının belirlenmesine kadar olan süre içerisinde de bu eşyaların güvenli olan ortamlarda saklanması gerekir.

Nem ve rutubet gibi çevresel faktörler, eşyaların hasar almalarına, hatta bozulmalarına sebep olur. Maddi boyutta ciddi zararlara sebep olabilecek bu gibi unsurların oluşmaması için sağlıklı ortamlarda saklanması gerekir. Firmamız sağlıklı ve havalandırma sistemleri bakımından önerilen depolara sahiptir. Her türlü eşyanın bozulmadan saklanması sağlanır.

Kadıköy Eşya Depolamada Güven Unsuru

Kadıköy eşya depolama, her türlü ev ve ofis eşyasının güven içerisinde saklanmasını sağlayan işletmelerin başında gelir. Ofis ve evlerin taşınması sırasında dikkat ve deneyim son derece önemlidir. Firma elemanlarımız alanında tecrübeli ve kalifiye taşıma elemanlarıdır. Kapılardan çıkamayacak kadar büyük dolapların monte ve demonte işlemleri taşıma elemanlarımızca yapılır. Marangozluk gerektiren bu işler için ek ücret talep edilmez. Dayanıklı malzemelerden yapılmış koliler içerisinde eşyaların taşınması da eşya hasarlarını önler.

Firmamız her taşınma için yeni ve sağlam koli kullanımına önem verir. Yaşam alanlarının taşınması esnasında yeni yerleşim alanına sığmayacak olan eşyaların depolanma sorunu ortaya çıkar. Bu türlü durumlar için firmamız depolama hizmeti ile güvenilir hizmet sunar. Eşyaların depolara kadar taşınması firmamızca sağlanır. Zengin araç filomuz her türlü eşyayı rahat ve hızlı şekilde taşır. 7/24 güvenlik kameraları ile gözlem altında olan depolarımızda eşyalar son derece emniyetli şekilde saklanır.

Kadıköy Eşya Depolamada Temizliğe Verilen Önem

Kadıköy eşya depolama, temizliğe önem veren sayılı depolama şirketlerindendir. Alanında uzman olan temizlik şirketlerinden destek alan firmamız, düzenli aralıklarla depoların detaylı temizliğini yapar. Periyodik ilaçlama konusunda da titizlik söz konusudur. Bakteri, virüs gibi her türlü sağlık koşullarını tehdit eden unsurlara karşı detaylı temizlik hizmetimiz mevcuttur.

Kemirgen ve böcek ilaçlaması ile depolarımız sağlık ve hijyen koşullarına uygun alanlardır. Zararlı haşereler için kullanılan etkili ilaçlama yöntemlerimiz, insan sağlığına zarar vermeyecek özellikler içerir. Eşyaların ister kısa süreliğine isterse de uzun süreli olarak muhafazasında değer kaybı yaşanmaz. Yeniliklerini kaybetmeyen eşyalar, temiz ve güvenli ortamlarda saklanmış olur. Kurumsal hizmet ve uygun fiyatlarımız, tercih sebeplerimizin başında gelir.

Kadıköy Eşya Depolamada Müşteri Memnuniyetine Verilen Önem

Kadıköy eşya depolama, müşteri memnuniyetine önem veren işletmelerin başında gelir. Güler yüzlü ve güvenilir hizmet ile Kadıköy İlçesi’nin en çok tercih edilen depolama firmalarının başında yer alırız. Güvenlik elemanlarımızın dikkati, depoların temizliği, İstanbul’un sayılı depolama firmalarının arasında yer almamızın sebebidir. Geniş depolama alanlarında her türlü eşya sağlıklı şekilde muhafaza edilir.