Esenyurt eşya depolama ile evlerde yer bulunamayan ve ileride kullanmayı düşündüğünüz eşyalarınız için depolama hizmeti almanız mümkündür. Eşya depolama hizmetini taşınma ya da tadilat sürecinde talep edebilirsiniz. Eşya depolama birçok bakımdan oldukça avantajlıdır. Bu hizmet sayesinde evlerde yer açılır ve metrekareden tasarruf edilir. Eşya depolama hizmeti talep edilmesi halinde eşyalarınızı isterseniz kendiniz paketleyebilir isterseniz de firmamızın nakliye ekiplerinden paketleme hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız olarak kaliteli ve güvenilir eşya depolama hizmetini en avantajlı fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Eşya depolama ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için bizimle bir telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

Esenyurt Eşya Depolama Nasıl Yapılır? 

Esenyurt eşya depolama hizmeti nakliye ekiplerimizin eşya paketleme hizmeti ile başlar. Ekiplerimiz depolanmasını talep etmiş olduğunuz eşyaları türüne ve boyutlarına uygun bir şekilde paketler ve karton kutulara yerleştirir. Hassas türde olan eşyalar için çift katlı ambalaj işlemi yapılır. Tüm eşyalar büyük bir titizlikle paketlendikten sonra nakliye araçlarımıza yerleştirilerek depolama alanlarımıza götürülür.

Eşyalarınız burada daha önceden belirlenmiş olan eşya depolama alanına dikkati bir şekilde yerleştirilir. Bu alanlar her türlü eşyanın muhafazasını sağlayabilecek büyüklüktedir. Firmamıza ait olan güvenli depolama alanlarımıza eşyalarınızı gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bizimle bir telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

Esenyurt Eşya Depolama Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Esenyurt eşya depolama hizmeti talep etmeniz halinde öncelikle adresinize bir ekspertiz yönlendirilir. Firmamız tarafından sunulan ekspertiz hizmeti ücretsizdir. Ekspertiz depolanması talep edilen eşyaları yerinde inceler ve size net bir depolama fiyatı söyler. Fiyatın sizin için de uygun olması durumunda belirlenen günde nakliye ekiplerimiz adresinize gelir.

Eşyalar ekibimiz tarafından toplanıp paketlenerek nakliye araçlarımıza yerleştirir. Depolama alanlarımıza götürülen eşyalar daha önceden belirlenmiş olan eşya depolama yerine yerleştirilir. Depolama alanlarımız son derece güvenli alanlar olup 7 gün 24 saat boyunca güvenlik personellerimiz tarafından korunur. Ayrıca bu alanlar güvenlik kameraları ile de izlenen alanlardır.

Esenyurt Eşya Depolama Güvenli  mi? 

Esenyurt eşya depolama hizmeti son derece güvenli alanlardır. Bu alanların temizliği ve bakımı periyodik olarak yapılır. Ayrıca sürekli olarak korunan bu alanlar alarm sistemi ile donatılmıştır. Firmamızın sunduğu bir hizmet de sigortalı eşya depolama hizmetidir. Bu hizmet ile eşyalarınız depolandığı süre boyunca firmamız tarafından güvence altına alınır.

Firmamızın eşya depolama alanlarını yalnızca ev eşyaları için değil ofis ve büro eşyalarınız için de tercih edebilirsiniz. Bu alanları haftalık aylık ya da yıllık olarak kiralamanız mümkün. Yıllık olarak kiralama yapan müşterilerimiz için özel indirimlerimiz mevcuttur. Depolama fiyatlarımız ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için bizimle bir telefon ile ulaşmanız mümkün.