Beylikdüzü eşya depolama, İstanbul Avrupa Yakası’nın en büyük depolama şirketlerinin başında gelir. Taşımacılık sektöründe de faaliyet gösteren firmanın, depolama sektöründe de yenilikçi yaklaşımları söz konusudur. Zor taşınma koşullarına sahip olan yerlerden eşya çıkarılması için bazı teçhizat ve deneyimli ekipmanlara ihtiyaç bulunur.

Firmamız, yüksek katlardan eşya çıkarılması için asansörlü taşıma sistemleri ile hizmet sunar. Taşıma elemanlarımız alanında deneyim ve bilgi sahibi kişilerdir. Her cins eşyayı uygun nakliyat yöntemleri ile taşırız. Eşya taşımacılığı kadar depolamada da bilgi ve deneyime sahip olan işletmemiz, İstanbul’un en köklü kuruluşlarının başında gelir. Taşınmalar, eşya tasnifi için uygun zamanlardır. Yeni yaşam alanına sığmayan eşyaların depolanması için firmamızdan destek alınması önerilir.

Beylikdüzü Eşya Depolamanın Tercih Edilmesi

Beylikdüzü eşya depolama Beylikdüzü gibi yerleşim alanlarının çok kalabalık olduğu yerlerde uzman hizmet sunar. Beylikdüzü, kentsel dönüşüm kapsamında yapılaşmaların fazla olduğu yerlerin başında gelir. İnşaat sektöründeki hareketlilik, nakliyat ve depolama sektörüne de ivme kazandırmıştır. Taşınma sonrası sığmayan eşyalar, evlilik öncesi alınan beyaz eşyalar, depolarımızda güvenle muhafaza edilir. Firmamız yeterli araç zenginliğine de sahiptir. Bu sayede büyük eşyaların depolara nakli firmamız araçları ile söz konusudur.

Eşyaların güvenle nakliyatı, depolanması ve uzun süre saklanması, ancak kurumsal firmaların sunacağı hizmetlerdendir. Firmamız, güler yüzlü hizmet, müşteri odaklı yaklaşımlar ile kurumsal hizmet sunan depolama firmalarındandır. Uygun fiyatlı depolama hizmetlerimiz ve kalite standartlarına uygunluk ta tercih edilme nedenlerimizin başında gelir.

Beylikdüzü Eşya Depolamada Hijyene Verilen Önem

Beylikdüzü eşya depolama, hijyen kurallarına önem veren işletmelerdendir. Salgın sürecinde temizlik kurallarına uyulması son derece önem taşır. Ortamın virüs, bakteri ve her türlü tozdan arındırılmış olması, sağlık için son derece önem taşır. Firmamız depolarının temizliğini uzman temizlik firmaları vasıtasıyla yapar. Anti bakteriyel ürünler kullanılır. Çevreye zarar vermeyen, solunması zararlı olmayan, etkili temizlik ürünlerinin kullanımı söz konusudur.

Depolarımızda en ince ayrıntılara kadar yapılan temizlikler, eşyaların sağlıklı ortamlarda muhafazası için son derece önem taşır. Sağlıklı ortamlar denildiği zaman akla, böcek ve fare gibi zararlı canlıların da bulunmaması gelir. Haşereler, ayakları ile her türlü mikrobu gezdikleri yere bulaştırırlar. Bu nedenle, rutin aralıklarla haşere ilaçlaması yapılır.

Beylikdüzü Eşya Depolamada Emniyet

Beylikdüzü eşya depolama sürekli gözetilen depoların başında gelir. Güvenlik kameralarımız yaşam alanlarının emniyetini sağlamak için günün her saati aktif haldedir. Kötü niyetli kişilere karşı her türlü önlem alınmış olup, eşyaların karışmaması için ayrılmış bölmelerimiz mevcuttur. Havalandırma sistemlerimiz, düzenli eşya yerleşimi, firmamızın tercih edilme sebepleri arasındadır.

Eşyaların uzun süre muhafaza edildiği durumlarda da yeniliklerinden hiçbir şey kaybetmediği söz konusudur. Her cins eşya usulüne uygun şekilde saklanır. Kaliteli hizmet ve sağlıklı depolama ortamlarımız için firmamızla irtibata geçilmesi önerilir.