Beykoz eşya depolama, İstanbul Anadolu Yakası’nın en büyük depolama kuruluşlarından biridir. Taşınma sonrasında en çok ihtiyaç duyulan sektörlerden birisi de depolama sektörüdür. Beykoz gibi kentsel dönüşüm kapsamında yapılaşmaların fazla olduğu ilçede nakliyat ve depoculuk sektörüne olan talep te son derece fazladır. Firmamız taşımacılık sektöründe olduğu kadar, depoculuk sektöründe de uzmanlaşmış kuruluşların başında gelir.

Cam eşyalar, beyaz eşyalar, mobilya ürünler özenle taşınırken, hızlı ve güvenli nakliyat hizmetimiz bulunur. Taşınma öncesinde fazla eşyaların tasnif edilmesi oldukça önemli konulardır. Yaşam alanlarının değişmesi, kullanım alanlarının küçülmesi ister istemez bazı eşyaların ayıklanmasını gerekli kılar. İleride kullanılması düşünülen eşyaların ayıklanarak, güvenli depolarda saklanması bir ihtiyaçtır.

Beykoz Eşya Depolamada Kurumsallık

Beykoz eşya depolama, kurumsal hizmet sunan işletmelerdendir. Depolama hizmeti için firma arayanların çok fazla kriteri göz önünde bulundurması gerekir. Kurumsal firma seçildiği takdirde, depolama şirketlerinin sunduğu hizmetler internet sitelerinde yer alır. Firmamız kurumsal hizmet sunan, istendiği takdirde eşyaları yerinden alan güvenilir işletmelerdendir. Sunduğu hizmet kalitesi ve uygun fiyat politikası ile tercih edilen nakliyat kuruluşlarının başında gelir.

Eşyaların konulduğu fiziki alanlar da depolamada önemli hususlardır. Firmamız depoları, ışık alan ferah ortamlardır. Bu sayede eşyaların güvenli ve sağlıklı koşullarda saklanması söz konusudur. Eşyaların konulduğu ilk gün gibi yeni ve temiz kalması firmamızın tercih edilme nedenlerinin başında gelir. Ev ve ofis taşımacılığı yapan firmamız, her türlü yaşam alanına ait eşyaları güvenle depolayan kuruluşlardandır.

Beykoz Eşya Depolamada Temizlik

Beykoz eşya depolama, temizliğe azami ölçüde önem veren işletmelerdendir. Her türlü eşyanın sağlıklı ve temiz şekilde muhafaza edilmesi için ortamın düzenli şekilde temizlenmesi gerekir. Ortam temizliğinde periyodik şekilde yapılan ve profesyonel temizlik kuruluşlarından destek alınması söz konusudur. Detaylı şekilde ve maksimum şekilde yapılan temizlikler, eşyalar vasıtasıyla mikrop taşınmasını önler. Bakteri ve virüslere karşı sık aralıklarla temizliklerimiz bulunur.

Beykoz Eşya Depolamada İlaçlamaya Verilen Önem

Beykoz eşya depolama, pire, haşere, fare gibi her türlü zararlı böcek ve kemirgene karşı önlem alan kuruluşlardandır. Düzenli aralıklarla yapılan ilaçlamalar sayesinde sağlıklı ve hijyenik ortamlar tesis edilir. Firmamız sağlığa zarar vermeyen ilaçlarla ortamı dezenfekte eder. Eşyaların temiz kalması için sağlıklı ortamların tesis edilmesi gerekir. Mobilya, tekstil ürünü, beyaz eşyalar gibi çok farklı ürün gruplarının güvenle depolanması sağlanır. Elektronik eşyaların nemden zarar görmemesi için her türlü önlem alınır.

Beykoz Eşya Depolama Alanlarında Havalandırma

Firmamız, havalandırma sistemleri ile eşyaların rutubetsiz ortamlarda muhafaza edilmesini sağlar. Küf gibi oluşumların önüne geçmek için bu durum son derece önem taşır. Eşyaların ister kısa isterse de uzun süreli muhafazasında sağlıklı ve ışık alan ortamlar son derece önem taşır. Güvenli depolama hizmeti için firmamızla irtibata geçilmesi önerilir.