Büyükçekmece eşya depolama hizmetini alarak evinizin ya da işyerinizin eşyalarını istediğiniz süre boyunca muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Eşya depolama hizmeti evlerde ve işyerlerinde metrekareden tasarruf etmek açısından son derece avantajlıdır. Ayrıca tadilat veya taşınma gibi süreçlerde eşyalarınızın beklemesi gerekiyorsa bu noktada firmamızın eşya depolama alanlarından faydalanmanız mümkün. Firmamıza ait olan eşya depolama alanlarımız hem evinizin hem de ofisinizin eşyalarını rahatlıkla muhafaza edebilecek kapasiteye sahiptir. Uygun fiyatlar ile kaliteli eşya depolama hizmetimiz ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Sunmuş olduğumuz eşya depolama hizmetimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için firmamızın müşteri temsilcileri ile irtibat kurabilirsiniz.

​​​​​​Büyükçekmece Eşya Depolama Nasıl Yapılır? 

Büyükçekmece eşya depolama için öncelikle depolanması gereken eşyaların ambalaj ve paketleme işleminden geçirilmesi gereklidir. İsterseniz firmamızdan uygun fiyatlar ile paketleme talep edebilirsiniz. Depolama öncesinde eşya paketleme hizmeti talep etmeniz halinde belirlenmiş olan bir günde ekiplerimiz adresinize gelerek eşyalarımızı türlerine ve boyutlarına göre ayırır. Ardından depolanacak eşyalar paketlenir ve karton kutulara yerleştirilir.

Paketlenen eşyalarınız nakliye araçlarımıza düzgün bir şekilde yerleştirilerek eşya depolama alanlarımıza götürülür. Eşyalarınızın nakliyesinde kullanılan nakliye araçları eşya taşımaya uygun bir şekilde dizayn edilmiş modern araçlardır. Firması olarak sizlere en kaliteli eşya depolama hizmetini vermek için çalışıyoruz. Bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için bir telefon ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Büyükçekmece Eşya Depolama Fiyatları Nasıl Belirlenir

Büyükçekmece eşya depolama fiyatları depolanmasını talep etmiş olduğunuz ev ya da eşiği eşyalarınızın miktarına ve boyutuna göre farklılık gösterir. Ayrıca talep etmiş olduğunuz depolama süresi de fiyatı belirleyen unsurlar arasında yer alır depolama öncesinde firmamızın adresinize göndermiş olduğu ekspertiz eşyalarınızı yerinde inceler ve buna göre net bir fiyat çıkarır.

Firmamız piyasadaki en uygun fiyatlar ile eşya depolama hizmeti sunuyor. Önceliği müşteri memnuniyeti ve güveni olan firmamız Bu doğrultuda en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz. Depolama hizmetlerimiz ile ilgili bilgi ve hizmet etmek için bizim ne bir telefonla irtibat kurmanız mümkün.

Büyükçekmece Sigortalı Eşya Depolama Hizmeti

Büyükçekmece eşya depolama hizmetlerimizden biri de sigortalı eşya depolamadıri. Sigortalı eşya depolama hizmetini müşterilerimiz isteğe bağlı olarak talep edebilir. Sigortalı eşya depolama hizmetinde eşyalar depolandığı süre boyunca güvence altına alınır. Firmamızdan talep edecek olduğunuz hizmetlerden biri de parça eşya depolama hizmetidir.

Bu hizmet ile dönemsel olarak kullanmış olduğunuz bisiklet motosiklet gibi eşyalarınızın belli bir süre depolanması sağlanır. Firmamıza ait olan depolama alanlarımızı haftalık aylık ya da yıllık olarak kiralamanın mümkündür. Kaliteli güvenilir ve ekonomik eşya depolama hizmeti almanız için firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Müşteri temsilcilerimizden hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve eşya depolama hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.