Çekmeköy eşya depolama ile ev ve ofis eşyası depolama hizmeti sunulur. Eşya depolama hizmeti birçok farklı nedenden dolayı tercih edilebilir. Örneğin bir süreliğine şehir dışına çıkacak kişiler geride bırakacakları eşyalarını firmamızın eşya depolama alanlarında muhafaza edebilir. Çeyiz için alınıp evde yer bulunamayan eşyalar için de firmamıza ait olan eşya depolama alanlarında faydalanmanız mümkün.

Eşya depolama alanlarını aylık haftalık ya da yıllık bazda kiralayabilirsiniz. Yıllık olarak kiralama yapan müşterilerimiz için özel indirimlerimiz mevcuttur. Depolama öncesinde firmamızın depolama alanlarını ziyaret edebilirsiniz. Firmamıza bir telefon ile ulaşarak depolama hizmetimiz ile ilgili bilgi alabilir ve bizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Çekmeköy Eşya Depolama Nasıl Yapılır? 

Çekmeköy eşya depolama hizmeti talep etmeniz halinde nakliye ekiplerimiz adresinize gelerek depolanmasını talep etmiş olduğunuz eşyaları toplar, paketler ve nakliye araçlarımıza yerleştirir. Firmamıza ait olan nakliye araçları eşya taşımaya uygun son teknoloji ürünü araçlardır. Eşyalarınız bu araçlar ile sarsılmadan ve hasar almadan eşya depolama alanlarımıza ulaştırılır. Eşya depolama alanlarımız her türlü eşyanın depolanması için uygun büyüklükte alanlardır.

Depolama yapılan alanın yedek bir anahtarı da müşterilerimizde bulunur. Müşterilerimiz istedikleri zaman depolama alanlarında eşyalarını kontrol edebilir. Depolama hizmetimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için müşteri temsilcilerimizle irtibat kurabilirsiniz. Firmamıza ait olan internet sitemizde irtibat numaralarımız mevcuttur.

Çekmeköy Parça Eşya Depolama 

Çekmeköy eşya depolama hizmetini birkaç parça eşyanız için de talep edebilirsiniz. Dönemsel olarak kullandığınız bisiklet motosiklet kamp çadırı ve malzemeleri gibi eşyalarınız firmamızın eşya depolama alanlarında güvenli bir şekilde muhafaza edilir. Eşya depolama alanlarımız temiz korunaklı ve her türlü eşyanın muhafazası için uygun olan alanlardır.

Bu alanların havalandırma sistemi içeriyi yeterli oranda olup neme ve küfe karşı her türlü önlem alınmıştır. Ayrıca bu alanlar dışarıdan gelebilecek her türlü tehlikeye karşı 7 gün 24 saat boyunca güvenlik personellerimiz tarafından korunur. Depolama alanlarımız ile ilgili bilgi ve hizmet talebinde bulunmak için bize bir telefon ile ulaşmanız mümkün.

Çekmeköy Eşya Depolama Fiyatları Neye Göre Belirlenir? 

Çekmeköy eşya depolama fiyatları eşyanın türüne boyutuna ve depolanacağı süreye göre farklılık gösterir. Firmamız olarak piyasadaki en uygun fiyatlar ile eşya depolama yapmaktayız. Ayrıca firmamız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sigortalı eşya depolama hizmeti de sunar. Düşük bir ücret karşılığında depolanan eşyalarınızı sigorta ile güvence altına almanız mümkün.

Birçok açıdan son derece avantajlı olan eşya depolama hizmetini hem ev eşyaları hem de ofis eşyaları için talep etmeniz mümkündür. Depolama hizmetimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizi her konuda bilgilendirecektir. İrtibat numaralarımız firmamıza ait olan internet sitemizde mevcuttur.