Kartal eşya depolama hizmeti alarak evinizde ya da işyerinizde kullanılmayan ve ilerde kullanmayı düşündüğünüz eşyalarınızın muhafazasını sağlamanız mümkün. Bu hizmeti taşınma ya da tadilat sürecinde de talep edebilirsiniz. Belli bir süreliğine şehir değiştirmeniz gereken durumlarda yanınızda götürmeyeceğiniz eşyalar için depolama alanlarınızdan faydalanmanız mümkün.

Bu hizmeti tüm ev ya da ofisin eşyaları için talep edebilirsiniz. Ayrıca dönemsel olarak kullandığınız bisiklet motosiklet veya kamp malzemeleri gibi birkaç parça eşyanız için de eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmet firmamız tarafından en avantajlı fiyatlar ile sunulmaktadır. Eşya depolama hizmeti ile ilgili bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için bir telefon ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kartal Eşya Depolama Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Kartal eşya depolama hizmetinde fiyatlar ekspertiz incelemesi ile net bir şekilde belirlenir. Eşyaların miktarı ve ne kadar süre boyunca depolanacağı fiyatı belirleyen unsurlar arasındadır. Firmamız tarafından sunulan ekspertiz hizmeti ücretsizdir. Depolanması gereken eşyalarınızı paketlemek için uğraşmamak adına firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz.

Paketleme işlemi korunaklı bir şekilde yapılmalı ve eşyalar dışarıdan gelebilecek olan her türlü hasara karşı dayanıklı olmalıdır. Firmamıza ait olan depolama alanlarımızı haftalık aylık veya yıllık olarak kiralama yapmanız mümkün. Fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kartal Ofis Eşyası Depolama Hizmeti

Kartal eşya depolama hizmetini sadece ev eşyaları için değil ofis ve büro eşyalarınız için de talep etmeniz mümkündür. Ofislerin tadilat sürecinde eşyalarının muhafaza edilmesi için firmamıza ait olan depolama alanlarımızı tercih edebilirsiniz. Ofis eşyaları bulunduğu yerden alınırken gerek görülmesi durumunda asansörlü sistem kullanılır.

Özellikle yüksek binalarda yer alan ofislerin ya da evlerin eşyaları bu sistem sayesinde kolay bir şekilde bulunduğu kattan indirilir. Ardından eşyalar firmamıza ait olan nakliye araçlarına yerleştirilerek depolama alanlarına götürülür. Firmamız olarak sizlere en iyi depolama hizmetini sunmak için çalışıyoruz. Bizi tercih etmeniz halinde kaliteli ve güvenilir eşya depolama hizmeti almış olursunuz.

Kartal Sigortalı Eşya Depolama Hizmeti Nedir?

Kartal eşya depolama hizmeti müşterilerimizin talep etmeleri durumunda sigortalı olarak sunulur. Bu hizmeti düşük bir ücret karşılığında almanız mümkündür. Sigortalı eşya depolama ile tüm eşyalar depolandığı süre boyunca firmamız tarafından güvence altına alınmış olur. Firmamızın eşya depolama alanları oldukça güvenli alanlar olup sürekli olarak güvenlik kameraları ile izlenir.

Ayrıca bu alanlar alarm sistemi ile donatılmıştır. Güvenlik personelleri tarafından korunan depolama alanlarımıza eşyalarınızı güvenle bırakabilirsiniz. Firmamız olarak eşyalarınızı en az sizin kadar önemsiyor ve güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlıyoruz. Bizden eşya depolama hizmeti talep etmek için firmamıza ait olan irtibat numaralarımız ile bizimle kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.