Eyüp eşya depolama, depolama konusunda uzman hizmet alınacak işletmelerin başında gelir. Eşya depolamada dikkat edilecek pek çok husus bulunur. Bu hususların başında, ortamın temiz ve sağlıklı olması gelir. Eşyaların taşınmasında dikkat ve özen son derece önem taşır. Taşımacılıkta deneyimli olan işletmemiz, her eşyayı özenle nakliyat araçlarına yerleştirir. Eşya taşımacılığında kullanılan malzemeler de son derece önem taşır.

Zengin araç filosuna sahip olan işletmemiz, her eşyayı rahatlıkla taşıyabilecek geniş kapasiteli nakliyat araçlarından oluşur. Eşyaların hasar almadan taşınması için yeni ve sağlam koli kullanımı son derece önem taşır. Firmamız, her taşınma için yeni ve dayanıklı koli kullanımına önem veren işletmelerin başında gelir. Eyüp gibi nakliyat sektörünün hareketli olduğu bölgede depolama firmalarına olan talep te son derece fazladır.

Eyüp Eşya Depolamayı Tercih Etmek İçin Çok Fazla Sebep Bulunur

Eyüp eşya depolama, İstanbul’da çok fazla sebeple tercih gören işletmelerin başında gelir. Eşyaların taşınması esnasında fazla olan eşyaların depolanması son derece önemli konulardandır. Fazla olan eşyaların ileride kullanılmak üzere saklanması durumunda güvenilir depolama şirketlerinden destek alınması önerilir. Firmamız güvenlik sistemlerine sahip olan depoları ile her koşulda tercih edilen depolama şirketlerinin başında gelir.

Depolamada dikkat edilecek en önemli husus, depoların temizliğidir. Hijyen koşullarına verilen önem gereği sık aralıklarla depoların temizliği sağlanır. Depo temizliğinde sağlığa ve çevreye zarar vermeyen zararlı kimyasal içermeyen ürünler kullanılır. Eşya depolarında oluşan küf ve rutubet gibi oluşumlara firmamız depolama alanlarında rastlanılmaz. Firmamız elemanları güler yüzlü ve çözüm odaklı hizmet sunarlar.

Eyüp Eşya Depolamada Zararlı Haşerelere Karşı Alınan Önlem

Eyüp eşya depolama, zararlı haşerelerle mücadele eden işletmelerin başında gelir. Firmamız depolarında kemirgen ve haşerelere karşı düzenli aralıklarla etkili şekilde ilaçlamalar yapılır. Fare, haşere ve pire gibi zararlı canlılar, bulunan ortama mikrop taşıması nedeniyle son derece sakıncalı canlılardır. Kemiksiz olmaları, her ortama rahatlıkla girebilme tehlikesini doğurur.

Bu canlılar için sık aralıklarla yapılan ilaçlamalar, eşyaların sağlıklı ortamlarda muhafazası için son derece önem taşır. Sağlıklı ortamlarda saklanan eşyalar, müşterilerin de güven içerisinde olmasını sağlar.

Eyüp Eşya Depolamada Titiz Yaklaşımlar

Eyüp eşya depolama, titiz yaklaşımları ve emniyet unsurlarına verdiği önemle her zaman tercih edilen işletmelerdendir. Güvenlik kameraları ile sürekli gözetim altında tutulan depolama alanlarımız, emniyetli alanlardır. Güvenlik elemanlarımız, özverili ve son derece dikkatli kişilerdir. Eşyaların küften etkilenmemesi için rutubetten uzak olan ortamlarda saklanması gerekir.

Firmamız depoları sürekli havalandırılan ortamlardır. Beyaz eşya, tekstil ürünleri, mobilya ürünleri firmamız depolarında güvenli şekilde muhafaza edilir. Kurumsal hizmet sunan işletmemiz, eşyaları yerinden alıp depolara yerleştirir. Eşyaların karışmaması için herkes için ayrılmış özel bölmeler bulunur. Ferah ve aydınlık ortamlarda eşyaların güven içerisinde muhafazası söz konusudur.