Çatalca eşya depolama ile eşyalarınızı güvenilir ve ekonomik bir şekilde firmamızın depolama alanlarında muhafaza etmeniz mümkündür. Eşya depolama hizmeti son yılların en çok talep gören hizmetleri arasında yer alır. Firmamız olarak bu hizmeti müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı bir şekilde sunuyoruz. Eşya depolama hizmetini tadilat veya taşınma sürecinde beklemesi gereken eşyalarınız için talep etmeniz mümkün.

Ayrıca çeyiz için biriktirmiş olduğunuz eşyalarınıza evlerinizde yer bulamıyorsanız bu noktada da firmamıza ait olan depolama alanlarımızdan faydalanabilirsiniz. Eşya depolama hizmeti birçok açıdan oldukça avantajlı bir hizmet türüdür. Eşya depolama hakkında detaylı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için firmamıza bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

Çatalca Eşya Depolama Ve Paketleme Hizmeti

Çatalca eşya depolama öncesinde depolanmasını talep etmiş olduğunuz eşyalarınız için firmamızdan paketleme hizmeti almanız mümkün. Firmamız uygun fiyatlar ile eşya toplama ve paketleme hizmeti sunuyor. Depolanması gereken eşyalarınız nakliye ekiplerimiz tarafından tek tek toplanır ve kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılarak paketleme işleminden geçirilir.

Ekiplerimiz eşyalarınızı korunaklı ve sağlam bir şekilde paketledikten sonra karton kutulara yerleştirir. Bu sayede eşyalarınız bekleme süreci boyunca hiçbir şekilde tozlanmaz veya herhangi bir hasar almaz.  Nakliye ekiplerimiz eşyalarınızı hijyenik ve kaliteli paketleme malzemeleri kullanarak ambalaj yapar. Firmamıza ulaşarak eşya paketleme ve depolama hizmeti hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Çatalca Eşya Depolama Fiyatları Neye Göre Belirlenir? 

Çatalca eşya depolama fiyatlarının net olarak belirlenmesi için eşyaların miktarının ve türünün incelenmesi gereklidir. Firmamızın sunmuş olduğu ücretsiz expertiz hizmeti ile depolama öncesinde eşyalarınız incelenir ve buna göre size net bir fiyat söylenir. Eşyaların miktarı hacmi ve depodan alacağı süre fiyatı etkileyen en önemli unsurlar arasında yer alır.

Firmamız piyasadaki diğer eşya depolama firmalarına göre kaliteli güvenilir ve en ekonomik eşya depolama hizmetini sunuyor. Depolama alanlarımız son derece güvenli temiz ve korunaklı alanlardır. Bu alanlara eşyalarınızı gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir eşya depolama hizmeti almanız için firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

Çatalca Sigortalı Eşya Depolama Hizmeti

Çatalca eşya depolama hizmetin müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sigorta ile eşyalar güvence altına alınarak sunulur. Müşterilerimiz sigortalı eşya depolama hizmetini düşük bir ücret ödeyerek alabilirler. Sigortalı eşya depolama hem ev eşyaları hem de ofis eşyaları için talep edilmesi mümkün olan bir hizmettir.

Firmamızdan talep edilecek olan  hizmetlerden biri de parça eşya depolamadır. Parça eşya depolama ile birkaç parça beyaz eşya veya bir takım koltuk gibi eşyalarınızın muhafazası sağlanır. Firmamızın güvenli temiz ve korunaklı eşya depolama alanlarımızı haftalık aylık yıllık olarak kiralamanın mümkün. Eşya depolama fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almanız için firmamız sizlere bir telefon kadar yakın.