Güngören eşya depolama hizmeti ile hem ev ev eşyaları hem de ofis eşyaları istediğiniz süre boyunca depolanır. Firmamızdan ev ve ofis eşyalarınızın muhafaza edilmesi için hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Eşya depolama hizmetini taşınma tadilat ya da daha birçok farklı nedenden dolayı tercih edebilirsiniz. Bu süreçte firmamız olarak sizlere en uygun fiyatlar ile eşya depolama hizmeti sunuyoruz.

Firmamıza ait olan eşya depolama alanlarında eşyalarınız güvenli bir şekilde muhafaza edilir. İsterseniz tüm evinizin eşyaları isterseniz de birkaç parça eşyanız için depolama hizmeti alabilirsiniz. Eşya depolama hizmetimizin ayrıntıları için firmamız ile iletişime geçerek bilgi almanız mümkün.

Güngören Eşya Depolama Nasıl Yapılır? 

Güngören eşya depolama hizmeti talep eden müşterilerimizin eşyaları nakliye ekiplerimiz tarafından bulunduğu adresten alınarak eşya depolama alanlarına götürülür. Depolama öncesinde eşyaların paketlenmesi gereklidir. Eşya paketlemeyi kendiniz yapabilir ya da bu hizmeti firmamızdan talep edebilirsiniz. Eşyalar depolama alanlarında uzun süre bekleyeceği için korunaklı bir şekilde paket yapılması önemlidir.

Ekibimiz eşyalarınızı kaliteli ambalaj malzemeleri kullanarak paketler ve karton kutulara yerleştirir. Eşyalarınız depolama alanlarına özenli bir şekilde istiflenir. Firmamız olarak kaliteli ve güvenilir eşya depolama hizmeti için sizlerin bir telefon kadar yakınınızdayız. Müşteri temsilcilerimizden eşya depolama ve paketleme hakkında ayrıntılı bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Güngören Eşya Depolama Hizmeti Güvenli mi? 

Güngören eşya depolama hizmeti son derece güvenlidir. Eşya depolama öncesinde firmamıza ait olan depolama alanlarımızı gelip görebilirsiniz. Bu alanlar her türlü eşyanın muhafazasını sağlayabilecek büyüklüktedir. Ayrıca temiz ferah ve korunaklı alanlardır. Depolama alanlarımız güvenlik personelleri tarafından korunur ve güvenlik kameraları ile izlenir. Depolama alanlarımız alarm sistemi ile donatılmıştır.

Ayrıca firmamızın eşya depolama sigortası mevcuttur. Düşük bir ücret ödeyerek depolanan eşyalarınız sigorta yaptırabilirsiniz. Bu hizmet ile tüm eşyalar depolanmış olduğu süre boyunca firmamız tarafından güvence altına alınmış olur. Sigortalı eşya depolama ve diğer hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Güngören Eşya Depolama Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Güngören eşya depolama fiyatlarının net bir şekilde belirlenmesi için ekspertiz incelemesi gereklidir. Eşyaların türü miktarı ve depolanma süresi fiyatı belirleyen unsurlar arasında yer alır. Ekspertiz eşyalarınızı yerinde inceler ve size net bir fiyat beyanında bulunur. Uygun olması halinde depolama sözleşmesi imzalanır ve süreç başlatılır. Belirlenmiş olan bir günde ekiplerimiz adresinize gelerek depolanması gereken eşyalarınızı alır ve nakliye araçları ile depolama alanlarımıza götürür.

Firmamızın eşya depolama alanları son derece güvenli alanlar olup temizliği ve bakımı da düzenli olarak yapılır. Bu alanlara eşyalarınızı güvenle bırakabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamıza ait olan irtibat numaralarımız ile bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.