Kayseri eşya depolama ile​​​​​​ sık kullanmadığınız ya da atmaya kıyamadığınız manevi değeri olan eşyalarınız için depolama hizmeti vermekteyiz. Yalnızca size özel depolarda muhafaza edeceğimiz eşyalarınız firmamız tarafından sigortalı bir şekilde depolanmaktadır. Avrupa standartlarında eşya depolama hizmeti sunan firmamız eşyalarınızın depolama öncesinde paketleme ambalaj nakliye montaj ve demontaj hizmeti de sunuyor.

Kayseri Eşya Depolama Fiyatları

Kayseri eşya depolama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için firmamızın müşteri temsilcileri ile irtibat kurmanız mümkündür. Firmamız engelli vatandaşlarımız ve kamu personelleri için özel indirimler uygulanmaktadır. Ayrıca 60 yaş üzeri vatandaşlar askeri ve emniyet güçlerimizin eşyalarının depolanması için de özel indirimlerimiz mevcuttur. Şehir değiştiren ya da yurt dışına çıkan vatandaşlarımız tüm eşyalarını gönül rahatlığı ile firmamıza emanet ederek seyahatlerini yapabilir.

Kayseri’de Eşyalarınız Nasıl Depolanır? 

Kayseri eşya depolama İzmit’te firmamızla iletişime geçip hizmet talebinde bulunmanız andan itibaren başlar. Yetkili personellerimiz hizmet ayrıntılarını verip onayınızı aldıktan sonra adresinize gelerek depolanması gereken eşyalarınızı toplar özel ambalajlara yerleştirdikten sonra taşıma araçlarına yükler.

Ardından Kayseri eşya depolama alanlarımıza götürülür ve özenli bir şekilde yerleştirilir. Eşyalarınız bu alanlarda özenli bir şekilde etkilendiği için hiçbir şekilde tozlanma kirlenme ve çizilme gibi durumlara maruz kalmaz.

Sigortalı Eşya Depolama Hizmeti Nedir? 

Kaliteli güvenilir ve garantili eşya depolama hizmeti sunan firmamızın sigortalı eşya depolama hizmeti de mevcuttur. Sigortalı eşya depolama hizmeti ile eşyalarınız deprem yangın hırsızlık gibi sebeplerden dolayı zarar görmesi durumunda bu hasar sigorta şirketi tarafından karşılanır. Firmamıza ait olan depolama alanlarımızdan muhafaza ettiğiniz tüm eşyalarınız sigortalı bir şekilde saklanır.

Firmamız olarak uygun fiyatlar ile sizlere eşya depolama ve sigortalı eşya depolama hizmeti sunmaktayız. Eşya depolama konusunda profesyonel olan firmamız sizlere en üst düzeyde eşya depolama hizmetini sunmaktadır. Depolanan eşyalarınız hakkında 7/24 canlı destek hattında ya da müşteri temsilcilerimize arayarak bilgi edinmeniz mümkün.

Kayseri VİP Eşya Depolama Hizmeti 

Ev eşyaları hassas şube eşyalar olup diğer malzemeler gibi olmayan çok kısa süre içerisinde doğal ortamdan etkilenebilen ürünlerdir. Rutubet nem gibi herhangi bir dış etken sebebiyle hemen aşınma ya da çürüme oluşabilir. Bu nedenle eşyalarınızı depolamadan önce seçecek uğradığınız deponun bu gibi sorunlarının kesinlikle olmaması gereklidir. Firmamızın mkullanmış olduğu ve depolar tamam ev eşyalarına özel olarak tasarlanmış olan ve belli sürelerde haşerelere karşı ilaçlama işlemi uygulanan alanlardır. Unutulmamalıdır ki eşya depolama hizmeti her şeyden önce kaliteli ve hijyenik depolarda başlamalıdır. Firmamız bunun bilincinde olarak eşya depolama alanları için gerekli titizliği gösterir ve sürekli olarak modernize eder. Kayseri eşya depolama depolama firması kaliteli güvenilir ve uygun fiyatlı eşya depolama hizmeti almanız için sizlere bir telefon kadar yakın.