Bahçelievler eşya depolama hizmete taşınma veya tadilat sürecinde belli bir süre beklemesi gereken eşyalarınız için oldukça uygundur. Firmamızdan eşya depolama hizmeti talep ederek eşyalarınızın depolama alanlarımızda istediğiniz süre boyunca bekletebilirsiniz. Firmamıza ait olan depolama alanlarımızdan hem ev eşyalarınız için hem de ofis eşyalarınız için faydalanmanız mümkün.

Ofis ya da bürolarda tadilat sürecinde eşyalarınızın beklemesi gerekiyorsa bu noktada firmamızdan eşya depolama hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.  Firmamız olarak müşteri memnuniyetini sağlamak için gün geçtikçe kendimize geliştiren ve yenileyen bir firmayız. Eşya depolama hizmetimiz ve fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle bir telefon ile irtibat kurabilirsiniz.

Bahçelievler Eşya Depolama Nasıl Yapılır? 

Bahçelievler eşya depolama firmamızın temiz korunaklı ve güvenli eşya depolama alanlarında eşyalarınızın istiflenmesi ile yapılır. Eşya depolama alanlarımız her türlü eşyayı rahatlıkla muhafaza edebilecek kapasiteye sahiptir. Depolama öncesinde eşyalar iyi bir şekilde paketlenmektedir eşya paketleme işini isterseniz kendiniz yapabilir isterseniz de firmamızdan paketleme hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamızdan hizmet talep etmeniz halinde depolama öncesinde ekiplerimiz adresinize gelerek eşyalarınızı kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketleme işleminden geçirir. Paketlenen eşyalarınız firmamıza ait olan nakliyat kamyonlarımıza yüklenerek eşya depolama alanlarımıza taşınır. Dilerseniz depolama alanlarımızı kendiniz gelip görebilirsiniz. Firmamızın sunmuş olduğu eşya depolama hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmeniz mümkün.

Bahçelievler Eşya Depolama Fiyatları Neye Göre Belirlenir? 

Bahçelievler eşya depolama fiyatları depolanacak olan eşyanın miktarına ve depolama süresine göre belirlenir. Depolama öncesinde eşyalar firmamızın ekspertizi tarafından incelenerek fiyat net bir şekilde ortaya çıkar. Sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmeti ücretsizdir. Çok katlı bir binada oturuyorsanız eşyaların bulunmuş oldukları kattan alınması için asansörlü sistem kullanılması gereklidir.

Bu da eşya depolama fiyatlarına ekstra olarak yansır. Firma olarak bünyemizde piyasadaki en uygun fiyatlar ile kaliteli ve güvenilir eşya depolama hizmetini sizlere vermekteyiz. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamıza bir telefon ile ulaşabilirsiniz. İrtibat numaralarımız firmamıza ait olan internet sitemizde mevcuttur.

Bahçelievler Eşya Depolama Hizmetleri

Bahçelievler eşya depolama hizmetleri arasında sigortalı eşya depolama ve parça eşya depolama da mevcuttur. Sigortalı eşya depolama isteğe bağlı olarak yapılır ve müşterilerimiz düşük bir ücret karşılığında firmamızdan depolanan eşyalarının sigortalanmasını talep edebilir. Bu sayede depolanan eşyalar firmamız tarafından güvence altına alınmış olur.

Bir diğer depolama hizmetimiz ise parça eşya depolamadır. Bu hizmet ile birkaç parça eşyanızın firmamızın depolama alanlarında muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Parça eşya depolama hizmeti diğer depolama türlerine göre çok daha uygun fiyatlıdır. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile kolay bir şekilde irtibat kurabilirsiniz. Firmamıza ait olan internet sitemizde yer alan telefon numaralarımız ile firmamıza ulaşmanız mümkün.