Bodrum eşya depolama işlemleri için firmamızdan sigortalı ve profesyonel hizmet alabilirsiniz. Firmamız olarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde paketleyerek koruma altına alıyor ve müşterilerimize özel eşya depolama odalarında saklıyoruz. Firmamız olarak eşya depolama hizmeti sunan firmalar arasında kalitemiz ile ilk sıralarda yer alıyoruz.

Sunmuş olduğumuz eşya depolama hizmeti kalitesine göre son derece uygun fiyatlıdır. Ayrıca eşyalarınız için depolama süreci boyunca sigorta yapmaktayız. Yapılan sigorta sözleşmesi kapsamında eşyalarınız depolanmış olduğu süre boyunca firmamız tarafından güvence altına alınır. Eşya depolama hizmeti konusunda işinde uzman ekibimiz eşyalarınızın nakliyesi ile ilgili işlemleri üstlenir.

Bodrum Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Yapılır? 

Bodrum eşya depolama hizmetin için siz müşterilerimize özel bir sözleşme hazırlanır. İşlem süresince sözleşmede dahil olan tüm hükümler uygulanır. Depolama için karar verilen günde ekiplerimiz eşyalarınıza bulunduğu yerde ambalaj işleminden geçirilerek eşya depolama alanlarımıza taşır. Sizin istemeniz halinde işlem süresince istediğiniz eşyalar ile ilgili değişiklik yapma hakkına sahipsiniz.

Ev ya da ofis eşyalarınızın depolama işleminin bitmesine istediğinizde ekiplerimiz tekrar eşyaları bulunmuş olduğu depodan alarak sizin istediğiniz konuma taşır. Firmamızdan almış olduğunuz tüm hizmetler gibi eşya depolama hizmetimizde müşteri memnuniyeti garantilidir. Eşya depolama hizmetimiz ve diğer hizmetler ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için 7/24 canlı destek hattımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Bodrum’da Hangi Alanlarda Eşya Depolama Yapılır?

Bodrum eşya depolama ara anlarının anahtarları yalnızca depolama hizmeti talep eden müşterilerimiz de bulunur. Firmamıza ait olan kiralık eşya depolama alanlarımız nem küf rutubet gibi dış etkenlerden arındırılmış olan ve anahtarları yalnızca müşterilerimizde olan odalardan oluşur.

Bu alanlar son derece güvenli olup 24 saat güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Firmamız olarak eşya depolama ile ilgili sizlere her konuda destek sağlıyoruz. Bodrum eşya depolama firması depolama hizmeti veren firmalar arasında kalite bakımından kendine en iyi şekilde kanıtlamış olan depolama firmasıdır. Firmamızın sigortalı eşya depolama parça eşya depolama gibi hizmetleri de mevcuttur.

Bodrum’da  Depolama Fiyatları Nedir?

Bodrum eşya depolama fiyatları uygun ve ekonomik ödemeler ile müşterilerimize sunulmuştur. Memnun kalacak olduğunuz ödeme seçenekleri ve kârlı çıkacağınız fiyatlar ile firmamızdan tamamen kaliteli bir depolama hizmeti alırsınız. Ayrıca eşya depolama ihtiyacınızın acil olması durumunda firmamız olarak en kısa süre içerisinde gerekeni yapıyor

ve sizlere hizmet sağlıyoruz. Bodrum eşya depolama alanlarımızı ev eşyalarınız ofis eşyalarınız ve kurumsal eşyalar için tercih edebilirsiniz. Depolama hizmetimiz sayesinde evlerde ve işyerlerinde daha geniş alanlara sahip olmanız mümkün. Ayrıca size özel depolarda saklanan eşyalarınıza dilediğiniz zamanı erişim sağlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı kaliteli güvenilir eşya depolama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için firmamızla irtibat kurabilirsiniz. Bize ulaşabileceğiniz irtibat numaralarımız firmamıza ait olan internet sitemizde mevcuttur.