Bağcılar eşya depolama hizmeti ile evlerde ve işyerlerinde metrekareden tasarruf edilmesi sağlanır. Evde veya ofiste kullanılmayan ve ileride kullanılması düşünülen eşyalar için eşya depolama hizmeti alarak yer açılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu hizmeti evin ya da ofisin taşınma veya tadilat sürecinde de talep etmeniz mümkün.

Firmamızın eşya depolama alanlarını ihtiyacınız olan süre boyunca kiralayabilirsiniz. Bu alanlar haftalık aylık ya da yıllık olarak kiralanabilir. Firmamızın yıllık olarak kiralama yapan müşterileri için özel indirimleri mevcuttur. Eşya depolama hizmmetimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için firmamıza bir telefon ile ulaşabilirsiniz. İrtibat numaralarımız internet sitemizde mevcuttur.

Bağcılar Eşya Depolama Nasıl Yapılır? 

Bağcılar eşya depolama son derece kaliteli ve güvenilirdir. Önceliği müşteri memnuniyeti olan firmamız olarak eşya depolama hizmeti öncesinde paketleme hizmeti de sunuyoruz. Müşterimiz isterlerse firmamızdan eşya toplama ve paketleme hizmeti talep edebilir. Depolanması gereken eşyalarınız nakliye öncesinde firmamızın profesyonel ekipleri tarafından türlerine ve boyutlarına ayrıldıktan sonra paketleme işleminden geçirilir.

Kırılacak ve hassas türde olan eşyalarınız için çift katlı paketleme işlemi uygulanır. Paketlemesi yapılan eşyalar firmamıza ait olan modern nakliye araçlarında alındıktan sonra depolama alanlarını taşınır. Eşya depolama hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için firmamızla bir telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

Bağcılar Eşya Depolama Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

 Bağcılar eşya depolama fiyatlarının net bir şekilde belirlenmesi için depolama öncesinde ekspertiz incelemesi önemlidir. Firmamızdan eşya depolama hizmeti talep eden müşterilerimizin adresine ekspertiz yönlendiririz. Sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetimiz ücretsizdir. Eşyalarınızın miktarına ve hacmini bakılarak depolama ücreti hesaplanır. Ayrıca eşyaların depodan alacağı sürede fiyatı belirleyen en önemli unsurlar arasında yer alır.

Firmamız olarak piyasadaki en uygun fiyatlar ile eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Özellikle uzun süreli eşya depolama hizmeti talep eden müşterilerimiz için ekstra indirimlerimiz mevcuttur. Eşya depolama alanlarımızda en uygun fiyatlar ile eşyalarınızın muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgi için firmamızla bir telefon ile irtibata geçmeniz mümkün.

Bağcılar Sigortalı Eşya Depolama Hizmeti

Bağcılar eşya depolama hizmetleri arasında sigortalı eşya depolama da mevcuttur. Sigortalı eşya depolama müşterilerimizin isteğine bağlı olarak yapılır. Bu hizmet ile eşyalarınız depolanmış olduğu süre boyunca firmamız tarafından güvence altındadır. Müşterilerimiz düşük bir ücret karşılığında firmamızdan sigortalı eşya depolama hizmeti alabilir.

Firmamızın eşya depolama alanları her türlü eşyanın muhafazasını güvenli bir şekilde sağlayabilecek kapasiteye sahiptir. Bu alanlar periyodik olarak temizliği ve bakımı yapılan alanlar olup 7 gün 24 saat boyunca güvenlik personelleri tarafından korunur. Ayrıca eşya depolama alanlarımız alarm sistemi ile donatılmıştır ve kamera sistemi ile izlenir. Sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak ve hizmet talebinde bulunmak için bizimle bir telefonla irtibata geçebilirsiniz.