İnsanların gündelik yaşamda kullandığı çok sayıda çok değişik amaç için birbirinden farklı ürün bulunuyor. Bu ürünler evlerde işyerlerinde kullanılıyor. Değişmeyen tek şey ise değişim. Bu noktada  her şeyin bir de miladı olduğu gerçeğini göz ardı etmemek gerekir. Buna istinaden de kimi zaman bazı eşyaların o an için kullanılması gerekli olmuyor.

Ya da insanlar bir süreliğine bulundukları lokasyondan ayrılarak başka bir adrese taşınıyorlar. Gittikleri yere de mevcut eşyalarını bir sebepten ötürü götüremiyorlar. Bu durumda da tam olarak  Ankara eşya depolama firması devreye giriyor. Firmamız bu alanda kurumsal çizgisinden ödün vermeden profesyonel bir yaklaşım ile müşteri odaklı hizmet veriyor. Tüm beklentilere yanıt vermeye çalışıyor.

Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Verilir?

Ankara eşya depolama olarak firmamızın nasıl hizmet verdiğinden bahsetmek gerekir ise şu bilgiler verilebilir. Öncelikli olarak sizlerden böyle bir talep bize geldiği zaman sizler ile kapsamlı bir biçimde görüşme yapıyoruz. Hangi tür eşya, ne kadar eşya, ne kadar süre ile depolama merkezimizde kalacak bunu öğreniyoruz. Sonrasında ise buna uygun olarak sizlere bir sözleşme sunuyoruz.

Sözleşme noktasında karşılıklı olarak mutabık olunduktan sonra eşyanın az ya da çok olmasına bakılmaksızın sizinle belirlenen gün ve saatte adresinize gelerek eşyanızı alıyor ve depolama alanımıza getirerek en güvenli, en hijyenik biçimde eşyelarınızı depolama yapıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Ankara eşya depolama olarak bizimle çalışmanız için çok önemli sebepler bulunuyor. Bunların en başında firmamızın tamamen dünya normlarında hizmet veren alanında tüm yetki belgelerine sahip olan bir firma olduğudur. Depomuzda sürekli olarak temizlik hijyen kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir. Yine depomuz kamera kontrolündedir.

Sürekli olarak her tür riske karşı izlenir. Depolama eşyanın türüne göre yapılır. Karışmayı önlemek için her müşterinin yeri ayrı ayrıdır. Müşterilerimiz dilediği zaman eşyalarını görebilir. Depolama alanımızda sürekli havalandırma da yapılır. Her türlü riske karşı tüm önlemler alınmış durumdadır. Depo alanımız Ankara’nın en kolay ulaşım yerinde olduğu için kolayca gelinebilir.

Eşya Depolama Hizmet Fiyatları 

Ankara eşya depolama noktasından yola çıkarak fiyatlar konusunda bilgi vermek gerekir ise şu bilgiler verilebilir. Firmamızın eşya depolama fiyatları piyasa araştırması yaptığınızda sizin de göreceğiniz üzere son derece uygundur. Son nihai rakamız eşyaların miktarını gördükten sonra ortaya çıkar. Toplam eşya miktarının yanı sıra ne kadar süre ile eşyanın depolanacağı da rakamları etkileyen faktörlerdir.

Ödeme olarak ise  depomuzda kaldığı sürece aylık ödeme yapılabileceği gibi baştan peşin ödemede yapılabilir. Ödemeler elden peşin yapılabildiği gibi kredi kartı ile de ödeme yapılabilir. Firmamızın hesabına havale yapılabilmesi de mümkündür. Kişiler ödeme seçenekleri içinde kendilerine en uygun yöntemini seçerek ödeme yapabilirler. Bu tamamen kişiye kalmış olan bir durumdur. Güvenli hizmet için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.