Adalar eşya depolama, depolama sektöründe önde gelen isimlerden biridir. Eşyaların doğru yöntemlerle taşınmasını sağlayan firmamız, depolama hizmeti de sunmaktadır. Eşya taşımacılığında titiz yaklaşımları bulunan işletmemiz, her eşyayı farklı usullerle taşır. Beyaz eşyaların taşınma yöntemleri ile cam ya da süs eşyalarının taşınma usulleri farklı olacaktır. Dayanıklı malzemelerden yapılan koliler içerisinde taşınan eşyalar, hasar almadan gidecekleri yere güvenle nakledilirler.

Eşya depolamada deneyim kadar, titiz yaklaşımlar da önem taşır. Firma çalışanlarımız alanında uzman olan kalifiye personellerdir Ev ve ofis gibi yaşam alanları ile villa gibi büyük yaşam alanları da en kısa süre içerisinde taşınır. Taşınma sonrasında yerleşim alanlarına sığmayan eşyaların depolanması da önemli sorunlar arasındadır. Bu konuda güvenilir depolama firmaları arasında işletmemiz ilk sıralarda gelir.

Adalar Eşya Depolamada Profesyonel Hizmet

Adalar eşya depolama, dalında profesyonel ve tecrübeli işletmelerdendir. İstanbul’un en eski ve köklü depolama firmalarının başında gelir. Taşımacılık sektöründeki titiz ve güvenilir yaklaşımları depolama hizmeti için de söz konusudur. Eşya depolamada dikkat edilecek hususların başında, depolama alanlarının uygun fiziki koşullara sahip olması gelir. Firmamız, yeterli büyüklükte depolama alanına sahip olup, ferah ve sağlıklı koşullarda depolama hizmeti sunulur.

Eşyaların taşınmasında talep halinde firmamız depolara kadar nakliyat hizmeti sunar. Eşyaların hasar almadan depolara ulaşması ve doğru yöntemlerle depolara dizilmesi söz konusudur Elektronik eşyalar, beyaz eşyalar, dolap ve her türlü tekstil ürünü, güven içerisinde muhafaza edilir.

Adalar Eşya Depolamanın Sağlıklı Ortamları

Adalar eşya depolama, düzenli şekilde temizliği yapılan sağlıklı ortamlardır. Eşyaların yeni ve ilk konulduğu gün gibi muhafaza edilmesi, ortamda nem ve rutubet olmaması ile yakından ilişkilidir. Sürekli havalandırılan ortamlarda rutubet gibi unsurlar bulunmaz. Bu sayede eşyaların bozulmadan uzun süre kullanımı söz konusu olur. Dayanıklı ve uzun süre kullanım için eşyaların firmamız depolarında sağlıklı ortamlarda muhafaza edilmesi önerilir.

Periyodik aralıklarla hijyen usullerine göre temizletilen depolarımızda kir, toz ve bakteri oluşumu olmayacaktır. Pire, haşere ve zararlı kemirgenler için de rutin aralıklarla ilaçlama hizmeti sunulur. Bu sayede eşyaların temiz ve güvenli şekilde saklanması söz konusudur. Kullanılan böcek ve kemirgen ilaçları, bu türlü haşereleri depolardan uzak tutan fakat insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerdir. Çevreci yaklaşımlarımız da firmamızın en önemli özelliklerindendir.

Adalar Eşya Depolamada Kurumsallığa Verilen Önem

Adalar eşya depolama, kurumsal hizmet anlayışı gereği, güler yüzlü hizmet sunan işletmelerin başında gelir. Eşyaların güven içerisinde muhafaza edilmesi için 7/24 çalışan güvenlik kameralarımız mevcuttur. Güvenlik elemanlarımız, depolarımızın emniyetini sağlamak için her türlü çabayı gösterir. Eşyaların birbirine karışmaması için ayrılmış bölmeler bulunur. Burada eşyaların düzgün şekilde dizilimi, temiz ve sağlıklı ortamlarda muhafazası söz konusudur. Güvenli depolama hizmeti için işletmemizle irtibata geçilmesi önerilir.